PRAŠAJ JA IVANA 2021.06.15

Chat
maria
TUKA PISETE GI VASITE PRAŠANJA I KOMENTARI
Anonymous615
Koj uziva poveke vo seksot mazite ili zente?
Anonymous631
Кога станувам на утро, отворам инстаграм, ми се појавуваат сексапилни девојки, што да правам?
Anonymous631
Sakam da se ozenam, sto e podobro so devojka koja e domakinka ili onaa sto dencova po separinja vo diskoteki?
Anonymous631
Se vozam vo avtobus i me macat misli, odam doma, doma me macat misli, odam na rabota isto, vo kafik isto samo misli? dali treba tableti? Bajac Molam za pomos.
Anonymous631
Dali moze da mi napravite reklama, prodavam depilator, mnogu malku koristen
Anonymous631
имам 18години штотуку станав полнолетен, сакам да се приближувам на девојки, дајте ми совет, што д кажам и слично?
Anonymous631
Девојко дали имаш ти диплома да даваш совети, кажи ни од каде ги стекна овие техники за давање насоки во животот?
Anonymous631
Дали сте размислувале за да влезете во Политика? Што би направиле за младите? Поздрав Оливер
Nikolce Trajkovski
Zdravo Ivana. Dali ima vonzemjani?
Customize
MKD / EUR
MKD Macedonian denar
EUR Euro