STAND UP Comedy NIGHT – Jukebox, Skopje 27.02.20
22:30 to 23:59 - February 27, 2020
Jukebox Cabaret-Skopje, Ул. Орце Николов бр.99 - Дебар Маалo Get directions
Days
Hours
Mins
Secs

За сите фанови на Продукција ЗЛАТЕН ЗАБ
За сите посетители на култниот клуб ЏУБОКС во Скопје
За сите оние кои сакаат комедија во четврток
БЕСПЛАТЕН ВЛЕЗ
на
СТЕНД АП со ИВАНА НАСКОВА
27.02.20
22.30ч.
20% попуст на пијалоци до 00:00

Резервации на: 077 73 00 59

Хуморот на Ивана опфаќа шеги на сметка на машко-женски односи, бракот и врските. Едно секојдневие набљудувано од окото на Ивана. Ситуации и приказни во кои дефинитивно ќе се пронајдетете.

И Ким Јонг ќе долета од Пјонгјанг :)
И публиката од Златна Бубамара ќе дојде...
Кој е твојот изговор да не дојдеш во четврток во Џубокс?

Organizer

Export

Location

This product currently has no customers
MKD / EUR
MKD Macedonian denar
EUR Euro